Nieuwe foto’s Moulay Ismaïl op social media gedeeld
Nieuwe foto’s van prins Moulay Ismaïl werden afgelopen weekend op sociale media gedeeld.
18 november 2018 - 16:40 - Marokko
Net zoals in de afgelopen jaren viert zoekmachine Google het 63e Onafhankelijkheidsfeest van Marokko met een "Doodle".
Op de nieuwe Doodle ziet men de vlag van Marokko met op de achterplan een okerkleurige berg.
Aan het einde van het Franse protectoraat op 18 november 1955 verklaarde wijlen Koning Mohammed V:
"We verheugen ons erop het einde van het regime van voogdij en protectoraat en de komst van een tijdperk van vrijheid en onafhankelijkheid aan te kondigen. Marokko verlaat de kleine jihad om aan de grote jihad te beginnen."
Vorig jaar had Google voor de 62e verjaardag van de Onafhankelijkheid van Marokko een Doodle gepubliceerd van de prachtige Ksar van Ait Ben Haddou.
Lees meer
Nieuwe foto’s van prins Moulay Ismaïl werden afgelopen weekend op sociale media gedeeld.
Net zoals elk jaar heeft zoekmachine Google aan de herdenking van de onafhankelijkheid van Marokko deelgenomen met een aangepaste Doodle.
Eid Al Mawlid Annabawi, dag waarop de geboorte van de profeet Mohammed wordt herdacht, wordt dit jaar op dinsdag 20 november 2018 gevierd in Marokko.
Prinses Lalla Hasna, de zus van Koning Mohammed VI, viert deze maandag haar 51e verjaardag.
Google is Marokko niet vergeten. Het koninkrijk vierde vrijdag 18 november de Dag van de Onafhankelijkheid.