29 november 2019 - 11:10 - Sport
Een bron van de Marokkaanse voetbalbond heeft ontkend dat aan Mohamed Ihattaren meerdere voordelen waren aangeboden zodat hij voor Marokko zou kiezen.
Hespress vernam van een bron binnen de voetbalbond dat het om "leugens" ging en dat er nooit hotels of huizen aan de 17-jarige aanvaller van PSV Eindhoven waren aangeboden. Dergelijke voordelen werden "zelfs niet aan Ziyech voorgesteld, terwijl hij een veel betere voetballer is dan Ihattaren", verklaarde deze bron.
Ook werd er nooit druk uitgeoefend op de familie Ihattaren of misbruik gemaakt van het overlijden van de vader van de speler. "Hoe kan men geloven dat de Marokkaanse voetbalbond een dergelijk evenement zou gebruiken om over voetbal te spreken? We stuurden Noureddine Naybet en Aziz Bouderbala om onze condoleances over te brengen. Er werd nooit over een toekomst bij het Marokkaans elftal gesproken."
Ihattaren werd al lange tijd in het oog gehouden, met name door de voormalige bondscoach van Marokko Hervé Renard. Ook Mustapha Hadji, assistent-coach van de Atlas Leeuwen, zou regelmatig contacten hebben gehad met Ihattaren.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko