30 december 2019 - 15:40 - Sport
De Marokkaanse voetbalbond heeft opnieuw ontkend druk te hebben uitgeoefend op Mohamed Ihattaren zodat hij voor de Atlas leeuwen zou kiezen.
"Alles wat de speler verklaarde over de vermeende druk die de Koninklijke Marokkaanse voetbalbond na de dood van zijn vader zou hebben uitgeoefend is volkomen ongegrond.", vertelde een bron van de voetbalbond aan Al Akhbar.
Volgens deze bron contacteerde de familie van Ihattaren zelf de voetbalbond om hulp te krijgen voor de repatriëring van de vader van de 17-jarige aanvaller van PSV Eindhoven.
Ook de aanwezigheid van Fouzi Lekjaa op de begrafenis van Mustapha Ihattaren stond niet gepland. De baas van de Marokkaanse voetbalbond bevond zich toevallig in Oujda en besloot daarom om naar de begrafenis in Al Hoceima te gaan.
"We dagen de familie Ihattaren uit om opnames of berichten van Fouzi Lekjaa te tonen.", concludeerde de bron.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten