19 januari 2024 - 12:00 - Sport
Marokkaanse voetbalfans hebben hun solidariteit betuigd met de Marokkaanse international Amine Adli tijdens de wedstrijd van de Atlas Leeuwen tegen Tanzania.
In een uiting van steun en aanmoediging na het overlijden van zijn moeder begin januari, toonden de fans een spandoek met de tekst "Blijf sterk Adli".
Lees ook: Moeder Amine Adli overleden, Marokko betuigt medeleven
De Marokkaanse supporters, aanwezig in de tribunes van het Laurent Pokou-stadion waar de wedstrijd tegen Tanzania plaatsvond, hesen het spandoek als teken van solidariteit met de jonge speler van Bayer Leverkussen.
Lees ook: Amine Adli verlaat gedwongen Marokkaans elftal
Amine Adli had begin deze maand het trainingskamp van de Atlas Leeuwen in het Mohammed VI voetbalcomplex verlaten vanwege de verslechterende gezondheidstoestand van zijn moeder, die kort daarna overleed. Ondanks dit verlies sloot de jonge speler na de begrafenis van zijn moeder in Meknes, zich terug aan bij de Atlas Leeuwen en nam zelfs aan de wedstrijd tegen Tanzania, die door Marokko met 3-0 werd gewonnen.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko