Marokko in top 3 goedkoopste vakantiebestemmingen
Travel Supermarket heeft een nieuwe ranking gepubliceerd van goedkoopste vakantiebestemmingen in de wereld. Marokko staat ook dit jaar in de lijst.
5 augustus 2019 - 18:20 - Marokko
Met ruim 1,5 miljoen volgers op Instagram en 1 miljoen op YouTube, behoort de Marokkaanse Ihssane Benalluch tot de "rijkste persoonlijkheden van Instagram".
De website Hopper HQ, gespecialiseerd in onderzoeken naar sociale media, heeft een nieuwe lijst uitgebracht van "rijkste persoonlijkheden van Instagram".
In de ranglijst voor het jaar 2019 is Ihssane Benalluch de enige Marokkaanse. Ze staat dit jaar op de 112e plaats.
Voor de jaarlijkse ranking houdt Hopper HQ rekening met "interne gegevens, prijzen van agentschappen en publieke informatie". Bezoekers van de website kunnen ook een kijkje nemen naar de inkomens van bekende influencers op internet, het aantal volgers die ze hebben en hoeveel ze zelf uitgeven om hun kanalen actief te houden.
Ihsane Benalluch, Marokkaanse influencer, journalist, commentaarstem, artiest en schrijfster, verdient volgens de website gemiddeld 6100 dollar per publicatie.
Lees meer
Travel Supermarket heeft een nieuwe ranking gepubliceerd van goedkoopste vakantiebestemmingen in de wereld. Marokko staat ook dit jaar in de lijst.
De ambassade van de Verenigde Staten in Rabat heeft de invoer van nieuwe procedures voor visumaanvragen aangekondigd.
Trip Advisor heeft een nieuwe lijst gepubliceerd van beste toeristische steden ter wereld. Marrakech heeft een plaatsje bemachtigd in de top 10.
Steeds meer veehouders in Marokko kiezen ervoor om hun schapen voor Eid ul-Adha via internet te verkopen, dit om de kosten van tussenpersonen te vermijden en zo de dieren aan...
Koning Mohammed VI is met een geschatte fortuin van 2,1 miljard dollar, één van de tien rijkste koningen ter wereld.