13 februari 2018 - 12:40 - Wereld
Het recente bezoek van negen journalisten, waaronder vijf Marokkanen, aan Israël heeft woede opgewekt onder de Palestijnen.
Het Palestijnse ministerie van Informatie heeft de Arabische journalistenunie opgeroepen om de negen journalisten te schorsen.
De afdeling vraagt ook hun werkgevers, indien ze dit bezoek goedkeurden, op de "zwarte lijst" te plaatsen en "een einde te maken aan de samenwerking met hen".
Het groepje journalisten, waaronder vijf Marokkanen, een Libanees, een Irakees, een Yemeni en een Syriër, brachten vorige week een werkbezoek aan Israël. Een bezoek dat "schaamteloos de bezetting ondersteunt en in strijd is met de officiële en populaire posities van de broederlanden die alle vormen van normalisatie veroordelen", aldus het ministerie.
Motoren en quads jagen bezoekers Villa Haris-park Tanger weg
Spaanse havens in paniek: Nador West Med komt eraan
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Marokko verovert Washington met pastilla
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Misbruik huwelijk: Marokkaan veroordeeld na eisen seks
Wildkamperen bederft strandplezier in Marokko
500 gestolen laptops uit Spanje duiken op in Marokko
Heftige confrontaties tussen Marokkanen en politie in Spanje
Ouders in zee verdwenen Medhi Narjissi bezoeken rampplek in Zuid-Afrika
Sofian Kiyine opnieuw bij spectaculair ongeval betrokken