Zoeken

Marokkaanse familie komt om bij vliegtuigcrash in Frankrijk

5 januari 2013 - 22:32 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Farid Berrada, zoon van voormalige Istiqlal-leider Mohamed Berrada, zijn vrouw en drie kinderen, twee jongens en een meisje van 8 tot 14 jaar, zijn zaterdag omgekomen bij een vliegtuigcrash in Frankrijk.

Het vliegtuig dat werd bestuurd door Farid Berrada, crashte kort na 13 uur op een beboste heuvel. De oorzaak van het vliegtuigongeluk is nog niet duidelijk.

De slachtoffers waren op weg naar Casablanca na de eindejaarsvakantie in de Franse Savoie te hebben doorgebracht.

De informatie werd intussen ook bevestigd door een woordvoerder van het ambassade van Marokko in Frankrijk.

Farid Berrada, 46, was CEO van Colorado, een leider van de Marokkaanse verfindustrie. Zijn vader, die twee jaar geleden overleed in een Parijse ziekenhuis, was de eerste directeur van het Marokkaans dagblad "L’Opinion".

Lees meer

Franse moskee beklad met islamhatende leuzen

De Tawbah moskee van Ozoir-la-Ferriere in Frankrijk, is in de nacht van zaterdag op zondag beklad met islamhatende tekens en leuzen.

Riffijnse Najat Belkacem, politieke revelatie 2012 in Frankrijk

Najat Belkacem, minister van Vrouwenrechten en woordvoerdster van de Franse regering, werd verkozen tot "politieke revelatie van 2012".

Duitsers overleven vliegtuigcrash in Marokko

Twee Duitsers hebben zondag een vliegtuigcrash overleefd in het zuiden van Marokko. De twee toeristen overvlogen Azilal toen hun motorzweefvliegtuig neerstortte.

Frankrijk stuurt radicale imams weg

Frankrijk gaat in de toekomst radicale imams en andere buitenlandse predikers uitzetten, wanneer ze "Frankrijk bestrijden", aldus de Franse minister van Binnenlandse Zaken...

19-jarige Marokkaanse met Kalasjnikov geliquideerd in Frankrijk

Sheryne, een 19-jarig Marokkaans meisje, werd zondagmorgen dodelijk gewond bij een schietpartij in Montrouge, Frankrijk.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team