26 maart 2017 - 20:50 - Marokko
Chattou Ait Oussaid is 115 jaar. De bejaarde vrouw heeft aan Al Aoula haar geheim verklapt… Gezond eten en nooit medicijnen nemen.
Chattou woont in Nqob bij Ouarzazate en is waarschijnlijke de oudste vrouw van Marokko. Ze is blind maar heeft een uitstekend geheugen.
De oude vrouw vertelde aan Al Aoula dat ze haar lang leven dankt aan gezond voedsel zoals maïs, tarwe en gerst. Maar nog belangrijker, Chattou heeft nooit medicijnen genomen. Video!
Lees meer
Een man heeft in Marokko zijn jonge vrouw zwaar mishandeld en haar oor afgesneden. Hij verweet haar "haar houding".
Het onderzoek naar de moord op het Marokkaanse Kamerlid Abdellatif Merdas is nog niet afgerond. De politie ontdekte onlangs het bestaan van een sekstape.
Een vrouw heeft in het Marokkaanse El Mzar bij Inezgane haar eigen dochter van 12 jaar doodgestoken en haar zoontje van 10 zwaar verwond.
Een politievrouw in Fez heeft veel positieve reacties gekregen dankzij haar nieuw uniform. Een filmpje van de agente ging in de afgelopen dagen viraal op sociale media.
Aicha Heddou is 130 jaar oud en woont in het dorpje Iknioun, in de regio van Tinghir in het zuiden van Marokko. Zij is waarschijnlijk de oudste vrouw van Marokko.
De politievrouw uit Fez die enkele weken geleden plots bekend werd op internet na de publicatie van foto’s met haar nieuw uniform, vertelde over haar dagelijkse leven aan ChoufTv.
Een 85-jarige vrouw heeft vrijdagochtend in haar huis in het noord-Marokkaanse Tanger zelfmoord gepleegd.
Een Marokkaanse vrouw en haar kinderen zijn na vijf jaar burgeroorlog in Syrië eindelijk terug in Marokko.
Een vrouw is eerder deze week in de regio van Al Hoceima in een auto bevallen. Ze was met haar man op weg naar het ziekenhuis.
Ze weegt de zakken, kijkt even rond, twijfelt zelfs even en doet het uiteindelijk! Ze steekt snel een zak vol kippenvlees in haar tas. De bejaarde vrouw was enkele minuten door...