16 maart 2025 - 15:30 - Marokko
Kasbah Tamadot, gelegen in Asni in het hart van de Marokkaanse Hoge Atlas, behoort volgens de "World’s Greatest Places 2025" van het tijdschrift Time tot de 50 beste plaatsen ter wereld om te bezoeken.
Kasbah Tamadot staat op de 17e plaats wereldwijd op deze lijst. In Afrika staat het op de 4e plaats. Deze dubbele onderscheiding bevestigt de opkomst van Marokko als een must-visit bestemming voor luxe toerisme.
Lees ook: Droom riads: Richard Branson combineert luxe en Marokkaans ambacht
Met zijn Berberse architectuur die luxe combineert met Marokkaans vakmanschap, is Kasbah Tamadot een luxueus hotel gelegen in het hart van het Atlasgebergte. De tuinen en de decoratie die de Marokkaanse kunst benadrukken, maken van dit hotel, dat werd gekocht door Sir Richard Branson, een ware oase van rust.
Lees ook: Richard Branson opent zes nieuwe riads bij Marrakech
Het etablissement promoot verantwoord toerisme en draagt zo op zijn eigen manier bij aan de lokale ontwikkeling. Kasbah Tamadot heeft voornamelijk lokaal personeel in dienst, promoot de Marokkaanse gastronomie en lokale producten en ondersteunt gemeenschapsinitiatieven.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs