15 februari 2018 - 14:00 - Marokkanen in het buitenland
In het Spaanse Murcia heeft de politie een Marokkaanse man tegengehouden met een overbeladen auto en een baby achterin.
"Je moet het zien om het te geloven" schreef de politie op Twitter. Na de bestuurder te hebben laten stoppen merkten ze dat achterin een peuter van 2 jaar zat. Het kind zat "bedolven onder de bagage". De peuter, die met zijn vader (32) en zijn moeder (29) reisde, was in goed gezondheid.
De auto werd dinsdag rond 13 uur staande gehouden toen agenten opmerkte dat het voertuig "niet stabiel" was en dus een gevaar vormde voor de andere weggebruikers.
Het koppel riskeert een boete van 200 euro volgens La Varguandia. Ze mochten doorrijden na een deel van hun bagage te hebben uitgeladen. De bestuurder vertelde dat het allemaal geschenken waren voor zijn familie, spullen voor zijn vrienden en huishoudtoestellen voor zijn huis in Marokko.
Marokko koopt voor 2 miljard dollar aan Israëlische wapens
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Marokkanen uit Frankrijk en België gearresteerd na bizarre verkeerscontrole
Politie slaat toe in Tanger, grootschalige razzia tegen shishalounges
Marokkaanse steden verslaan concurrentie in prestigieuze ranking
Honderden Marokkanen uit diaspora vast in Marokko door onbekend document
Mocronado Akil werd verliefd op Leny: "Haar vader vond dat niet leuk"
Revolut mikt op Marokkaanse diaspora
Marokkaanse diaspora: opgelet voor bandentruc op Spaanse snelwegen!
Europa blokkeert geldtransfers Marokkaanse diaspora
Zes meter hoge golven leggen bootverkeer Marokko-Spanje lam
Douane deelt tips voor belastingvrij shoppen in Marokko
Vijf fiscale voordelen voor Marokkanen in het buitenland