Populaire zanger leidde dievenbende in Marokko
Een populaire zanger in Mohammedia stond aan het hoofd van een dievenbende die eerder deze week door de politie werd opgerold.
18 februari 2018 - 18:00 - Marokko
Drie criminelen die mensen in hun auto aanvielen en beroofden zijn dankzij een bericht op Facebook door de politie in Casablanca gearresteerd.
"Drie criminelen in een auto, een grijze Renault Clio 4, vallen elke ochtend vrouwen aan voor de supermarkt van Sidi Maârouf in Casablanca", luidde het bericht.
De politie in Ain Chock kwam het bericht tegen en startte onmiddellijk een onderzoek. Slechts enkele dagen later werden de drie verdachten op een grote laan in de metropool gespot. De politie volgde hen tot de supermarkt, waar de auto inderdaad stopte.
Toen de bestuurder van de auto een vrouw wilde beroven greep de politie in. Hij werd aangehouden terwijl zijn twee vrienden op de vlucht sloegen en actief worden gezocht. De auto was gehuurd.
Lees meer
Een populaire zanger in Mohammedia stond aan het hoofd van een dievenbende die eerder deze week door de politie werd opgerold.
De politie heeft zaterdag in Nador een criminele bende opgerold die gespecialiseerd was in autodiefstallen en internationale drugssmokkel.
Meerdere hoge functionarissen in Rabat worden van samenwerking met een autodievenbende verdacht. De bende werd onlangs in Temara opgerold.
De politie heeft in Casablanca twee verdachte gearresteerd voor hun deelname aan twee diefstallen in de metropool.
De politie heeft zaterdag een 27-jarige crimineel in Agadir opgepakt dankzij een video op internet.