6 februari 2021 - 17:50 - Wereld
Een jonge Marokkaan die vorige week in Malaga is gearresteerd omdat hij verschillende mensen bedreigde, had een nep vuurwapen bij zich, melden lokale politiebronnen. Na een onderzoek kwam de politie tot deze conclusie.
Het zou gaan om een nep variant van een 9 millimeter Glock. De man is positief getest op het coronavirus en is inmiddels overgeplaatst naar een psychiatrisch gezondheidscentrum om daar medische hulp te krijgen. De politieagenten die de man hebben gearresteerd hebben ook een pcr-test moeten doen. De meesten zijn ook positief getest.
Vorige week vrijdag kreeg de politie een melding van een taxichauffeur binnen. Hij vertelde dat hij een man zag rondlopen met een wapen en een Koran in zijn hand. Daarbij zou de man "Allah is groot" hebben geroepen en de taxichauffeur hebben bedreigd. Het slachtoffer gaf de politie een locatie en een omschrijving van de verdachte die zich verzette tijdens zijn arrestatie.
Na verder onderzoek in de omgeving vond de politie nog twee slachtoffers die door de jone Marokkaan bedreigd waren met de dood. Het zou gaan om een andere taxichauffeur en een vrouw die naar het park ging.
Imam onder vuur na handkus aan minister in Israël (video)
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Plannen voor nieuwe luchthaven in Marokko concreet
WK 2030: Marokko’s grootste gok of gouden kans?
Marokkaans-Zwitserse Alayah Pilgrim maakt furore op Euro 2025
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Imam onder vuur na handkus aan minister in Israël (video)
Othman El Ballouti uitgeleverd aan België: de val van een drugsbaron
Marokko’s succes irriteert Algiers
Marokko verovert Washington met pastilla
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Misbruik huwelijk: Marokkaan veroordeeld na eisen seks
Wildkamperen bederft strandplezier in Marokko
500 gestolen laptops uit Spanje duiken op in Marokko