4 juli 2021 - 13:20 - Wereld
Een 19-jarige Marokkaan is afgelopen woensdag uit een psychiatrische instelling in de Franse stad Quimper ontsnapt. Hij stal tijdens zijn ontsnappingspoging een auto en reed een politieagent aan.
De politieagent probeerde een wegblokkade te vormen om de auto te dwingen om te stoppen. Echter reed de voortvluchtige bestuurder recht op de politieagent. De agent werd geraakt en liep ernstige verwondingen op aan zijn schouder en benen. Hij was tien minuten buiten bewustzijn.
De dader is een bekende van de politie. Na de aanrijding sloeg hij op de vlucht. Een paar uur later werd hij alsnog gearresteerd en naar het politiebureau gebracht.
Met de gewonde politieagent gaat het inmiddels beter. Hij werd kort na zijn behandeling ontslagen uit het ziekenhuis.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Utrechtse Amir slachtoffer fatbike-drama
Hoensbroekse Yasmin (3) overlijdt na stopzetten behandeling
Palestijnse vlag op joodse profielen, Marokkaanse student veroordeeld
Veel mysterie rond dodelijke val Abdel uit raam in Brussel
Dubai levert rechterhand drugsbaron ’Monte Christo’ uit aan België
Rechtszaak Amsterdam: verdachten brachten vrouwen uit Marokko voor prostitutie
Imam Alkmaar ontslagen na Israël-trip