18 augustus 2021 - 17:00 - Marokko
Een arts is afgelopen zaterdag voor de procureur des Konings bij het hof van beroep in Tanger verschenen. Hij wordt ervan verdacht met opzet een verkeersagent bij een wegversperring te hebben aangereden.
De verdachte, directeur van een medisch laboratorium in Tanger, werd in voorlopige hechtenis genomen in de lokale gevangenis "Sat Village". Hij werd aangeklaagd voor poging tot moord na de opzettelijk aanrijding van de politieagent op de Mohammed VI boulevard. Hij pleegde na het ongeval vluchtmisdrijf.
Lees ook: Casablanca: chauffeur rijdt politieagent aan bij controlepost (video)
Assabah bericht dat het ongeval vorige week maandag bij de rotonde van "Marina Bay" nabij de zeedijk gebeurde. De arts werd door de agent tegengehouden voor een routinecontrole. Toen de ambtenaar hem naar zijn verplaatsingsvergunning vroeg, weigerde de arts mee te werken. Hij startte zijn auto en reed op volle snelheid weg. Daarbij raakte hij de agent die hem wilde stoppen.
Het slachtoffer werd naar het regionaal ziekenhuis Mohammed V afgevoerd en een arrestatiebevel werd tegen de arts uitgevaardigd. Hij werd drie dagen later geïdentificeerd en gearresteerd. De man ontkende de feiten maar beelden van de bewakingscamera’s op de rotonde en getuigen bevestigden de opzettelijke aanrijding.
Atleet Mehdi Raiss overleden tijdens verblijf in Marokko voor huwelijk
IPTV in België: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra