15 juni 2020 - 15:40 - Marokko
Een man is door de politie in Casablanca gearresteerd nadat hij zwaaiend met een wapen op straat was gefilmd. De beelden waren op sociale media gedeeld.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de man vrijdag gefilmd en werden de beelden zaterdag online gezet. Na de verspreiding van de beelden werd een onderzoek ingesteld waarbij werd aangetoond dat de man de dag ervoor al in de wijk Sidi Bernoussi was aangehouden.
De 30-jarige verdachte is een bekende van de politie en werd al vervolgd voor huiselijk geweld, dronkenschap in het openbaar en het verstoren van de openbare orde.
In een persverklaring laat de DGSN weten dat het wapen tijdens een huiszoeking bij de verdachte in Sidi Moumen werd teruggevonden. In de woning werden ook kogels, een elektrische knuppel en messen aangetroffen.
De verdachte werd op bevel van het parket in voorlopige hechtenis genomen. Het onderzoek loopt nog.
Lees meer
Een Amerikaanse Marokkaan is zaterdag door de politie in Salé gearresteerd voor bedreigingen met een vuurwapen en dronkenschap in het openbaar.
Een politie inspecteur heeft in het 14ᵉ arrondissement van Salé zijn dienstwapen moeten gebruiken tijdens een interventie op zondag.
Een drugsdealer tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgegeven, is afgelopen vrijdag dankzij een tip van de inlichtingendienst DGST, door de politie van Casablanca...
De gerechtelijke politie heeft donderdag in Casablanca een verdachte gearresteerd voor aanzet tot haat, moord en vernieling van openbare goederen.
Een man heeft in Tanger zijn vrouw vastgebonden en zwaar mishandeld omdat hij haar van overspel verdachte. Hij filmde de mishandelingen en deelde de beelden op sociale media.
Een 40-jarige kuisvrouw is dinsdag in Tanger gearresteerd voor de dood van haar 87-jarige werkgeefster. De verdachte werd aangeklaagd voor doodslag.
De politie heeft de ontvoering van een vrouw op een parkeerplaats in Salé ontkent. De beelden die op sociale media werden verspreid zijn vals.
Een man heeft tijdens een familieruzie in het noord Marokkaanse Tetouan meerdere keren met een jachtgeweer geschoten. Dat bevestigden de plaatselijke autoriteiten.
De politie heeft dinsdag in de wijk Sidi Bernoussi in Casablanca een 29-jarige verdachte gearresteerd voor een overval op een BIM supermarkt in de metropool.
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft de berichten in de media ontkent over de levende verbranding van een man die van zwarte magie werd beschuldigd.