6 mei 2021 - 19:00 - Marokko
In Marokko is dinsdag een Malinese vrouw bevallen van negen baby’s. Artsen hadden van tevoren vastgesteld dat ze zwanger was van zeven baby’s, het zijn er twee meer geworden.
De zwangerschap van Cisse heeft de West-Afrikaanse natie gefascineerd en de aandacht van haar leiders getrokken. Toen artsen in maart zeiden dat Cisse specialistische zorg nodig had, gaf de overgangsleider van het land, Bah Ndaw, opdracht haar naar Marokko te sturen.
Daar beviel Cisse van vijf meisjes en vier jongens, aldus het Malinese ministerie van Volksgezondheid. "De pasgeborenen en de moeder maken het allemaal goed", zei de minister van Volksgezondheid van Mali, Fanta Siby, in een verklaring. Alle baby’s zijn ter wereld gebracht via een keizersnede. Ze zullen binnen enkele weken naar huis terugkeren, voegde ze eraan toe.
Negenlingen komen zeer zelden voor. De geboorte van zoveel kinderen tegelijk gaat vaak gepaard met medische complicaties en met het overlijden van een aantal baby’s als gevolg daarvan.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering