15 maart 2012 - 22:47 - Marokko
De nieuwe look van de adviseur van koning Mohammed VI, Fouad Ali El Himma, doet van zich spreken. De oprichter van de Authenticiteit en moderniteit partij (PAM) zou op die manier proberen van zijn imago van "vriend van de koning" af te raken.
El Himma, die dinsdag naast koning Mohammed VI verscheen bij de lancering van het medisch hulpprogramma "Ramed" in Casablanca, scoort een hit met zijn nieuw uiterlijk.
Sommigen geloven dat Fouad Ali El Himma et jongere look draagt vanwege zijn functie van Staatsvertegenwoordiger. Anderen denken dan weer dat de voormalige minister van Binnenlandse Zaken, de PJD probeert te verleiden.
De koninklijke adviseur, die een paar maanden vóór de laatste parlementsverkiezingen de PAM verliet, verraste zijn critici door op de dag van het referendum over de nieuwe grondwet met een baard op te dagen.
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko