22 november 2013 - 14:16 - Marokko
Het lichaam van Zineb Maanan wordt vrijdag vanuit Melilla naar Fez gerepatrieerd. De 24-jarige Marokkaanse was enkele weken geleden door een Spaanse soldaat in de enclave vermoord.
Volgens informatiewebsite Melilla Hoy heeft de rechter donderdag besloten het lichaam van de jonge vrouw aan haar familie in Fez terug te geven.
Zineb Maanan was op 30 oktober dood teruggevonden in een bosje nabij de islamitische begraafplaats van Melilla, in het noorden van Marokko. Haar lichaam was in een zak gedumpt en vertoonde sporen van geweld.
Het slachtoffer dat ’Oujda’ werd genoemd in Melilla, was anderhalf jaar geleden in de enclave gaan wonen en leefde van de prostitutie. Op 27 oktober werd ze door de militair vermoord, omdat ze hem chanteerde met een zwangerschap.
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens