8 mei 2015 - 20:50 - Marokko
Ruim 200 leerlingen van een school in het Marokkaanse Souk El Arba hebben een voedselvergiftiging opgelopen.
Volgens Al Massae werden de kinderen ziek nadat ze op de schoolkantine visballetjes uit blik hadden gegeten. Kort na de maaltijd begonnen enkele leerlingen van maagpijn te klagen. Ze kregen koorts en moesten overgeven. De hulpdiensten werden vrijwel onmiddellijk gewaarschuwd. De zieke kinderen werden naar het Zubeir Skirech ziekenhuis gebracht.
Oorzaak van de voedselvergiftiging zouden de onvoldoende hygiënische maatregelen in de schoolkeuken zijn. De blikjes visballetjes waren nog goed tot 2018.
Ondanks de inspanningen van de plaatselijke autoriteiten, hebben veel ouders zich buiten het ziekenhuis verzameld om tegen de slechte zorgen van het ziekenhuispersoneel te protesteren.
Trucs van dieven die je moet kennen als je via Spanje reist
Marokkaanse gepensioneerden mogen maximaal drie maanden naar Marokko
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Yassine zoekt stage: van 800 afwijzingen naar viraal succes
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI
Marokko en Portugal in gesprek over stroomkabel
Legale cannabis in Marokko "niet om coffeeshops te openen!"
Oplichter steelt luxe Mercedes met slimme truc in Tetouan
ToxicPanda-malware steelt bankgegevens in Marokko
Koning Mohammed VI stuurt 180 ton hulp naar Gaza