Zoeken

Voedselvergiftiging door Snickers en Mars in Berrechdid

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Zestien leerlingen zijn in Berrechid met een voedselvergiftiging in het ziekenhuis opgenomen. Allen kregen maagklachten na Snickers en Mars chocoladerepen te hebben gegeten.

Volgens Akhbar Al Yaoum gaat het om leerlingen van de Oulad Hriz school. Getuigen vertelden aan de krant dat de vader van één van de leerlingen de chocoladerepen had uitgedeeld. De man zou in een fabriek werken waar de repen moesten worden vernietigd.

Eind februari had Mars in een vijftigtal landen alle Mars, Snickers, Milky Way en Celebrations chocoladerepen terug geroepen. Ook in Marokko moesten de repen uit de rekken worden gehaald na de vondst van stukjes plastic in een Marsreep in Duitsland, waardoor een risico op verstikking bestond.

Lees meer

Indrukwekkende dronebeelden mars tegen Ban Ki-Moon in Rabat

Miljoenen mensen hebben zondag in Rabat aan een mars tegen de uitspraken van VN-voorzitter Ban Ki-Moon over de Marokkaanse Sahara deelgenomen. De mars volgde op een oproep van...

Docente overleden tijdens schooluitstap grotten Taza

Een docente is zaterdag tijdens een schooluitstap bij de grotten van Friouato in de regio van Taza omgekomen.

Traiteurs niet meer welkom in hotels na massale voedselvergiftiging in Marrakech

Hoteleigenaars in Marrakech hebben besloten om traiteurs in hotels te verbieden. De beslissing volgt op de massale voedselvergiftiging tijdens een trouwfeest afgelopen weekend.

Mars haalt ook producten in Marokko terug

Snoepfabrikant Mars heeft in een vijftigtal landen producten teruggeroepen, ook in Marokko. Dat meldt Moncef Belkhayat, CEO van Dislog die de chocoladerepen in Marokko verkoopt.

Marokkaanse docent drinkt fles whisky leeg in klas

In het Marokkaanse Benslimane heeft een docent voor verontwaardiging gezorgd door zijn klaslokaal binnen te lopen met een fles alcohol in zijn handen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team