7 oktober 2015 - 23:15 - Marokko
Een school in het zuid-Marokkaanse Chichaoua heeft aan te arm geklede leerling de toegang tot klaslokalen verboden tijdens een bezoek van de gouverneur van de provincie.
De ’arm uitziende’ leerlingen werden vervangen door kinderen die deftiger gekleed waren. De gouverneur besefte echter dat er iets mis was toen hij een veel te jonge leerling in de klas zag zitten. Hij vroeg aan de leerkracht wat er aan de hand was en kreeg te horen dat de directeur kinderen die te arm gekleed waren had vervangen door netjes geklede kinderen.
Volgens Assabah hebben de weggestuurde leerlingen, hun ouders en een oudervereniging buiten de Hay Hassani school een protestactie georganiseerd. Zij vragen het vertrek van de directeur.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project