29 mei 2017 - 16:45 - Marokko
De politie heeft vrijdag in Tanger acht mensen gearresteerd voor hun vermeende banden met een immigratienetwerk.
Volgens de DGSN is één van de verdachten een recidivist tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd voor drugshandel.
Tijdens een huiszoeking in de oude medina van Tanger vond de politie tevens twee jerrycans van 25 liter benzine gebruikt voor de motorboten die migranten naar de Europese kust vervoerden.
Alle verdachten werden in voorlopige hechtenis genomen en zullen binnenkort voor de rechter komen.
Lees meer
De politie heeft in het Marokkaanse Guelmim zeven leden van de Polisario gearresteerd voor hun banden met een internationaal drugsnetwerk.
De politie heeft dinsdagavond in Tanger een gevaarlijke recidivist gearresteerd voor zijn banden met het drugscircuit.
Na Tanger en Casablanca heeft ook de politie van Fez cijfers vrijgegeven over de criminaliteit in de stad in het afgelopen jaar. Dat gebeurde ter gelegenheid van de 61e...
Een Franse imam die in een moskee in Frankrijk werkte is in het Marokkaanse Tanger gearresteerd voor drugshandel.
De politie heeft in de afgelopen dagen in Tanger een bekende drugsdealer en veertien prostituees opgepakt
Drie mensen zijn donderdag door de politie in Tetouan gearresteerd voor hun banden met een crimineel netwerk. Een van de verdachten is politie inspecteur in Salé.
De politie heeft donderdag in Tanger een crimineel netwerk gespecialiseerd in mensensmokkel opgerold. Een van de verdachten is een politie officier.
Zeven verdachten werden dinsdag in Nador door de politie gearresteerd voor hun vermeende banden met een internationaal drugsnetwerk.
De politie heeft enkele dagen geleden in Casablanca een Algerijnse man aangehouden die aan het hoofd stond van een crimineel netwerk.
Dertig leden van het bekende drugsnetwerk « Los Castañas » dat drugs tussen Marokko en Spanje smokkelde, werden zondag door de politie gearresteerd.