Politiemannen in Tanger opgepakt voor hulp bij illegale immigratie
In het Noord-Marokkaanse Tanger zijn vier politiemannen gearresteerd na de ontdekking van een groot immigratienetwerk naar Spanje.
22 mei 2016 - 15:32 - Marokko
De politie heeft donderdag in Tanger een crimineel netwerk gespecialiseerd in mensensmokkel opgerold. Een van de verdachten is een politie officier.
Persagentschap MAP vernam van de nationale veiligheidsdienst DGSN dat het onderzoek de politie naar vier verdachten had geleid. De verdachten zijn een politie officier in Benslimane, een vrouw met een crimineel verleden, een tussenpersoon die de migranten in contact bracht met het netwerk en een minderjarige migrant.
De vrouw en de politieman werden samen in Tanger gearresteerd. Ze moesten er aan de minderjarige valse documenten overhandigen tegen 60.000 dirham. Alle verdachten werden in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek.
Een week geleden had de politie al een mensensmokkelnetwerk in Tanger opgerold en een dertigtal mensen gearresteerd waaronder meerdere politieagenten.
Lees meer
In het Noord-Marokkaanse Tanger zijn vier politiemannen gearresteerd na de ontdekking van een groot immigratienetwerk naar Spanje.
Teams van de nationale veiligheidsdienst DGSN hebben in Tanger een vrouw en haar medeplichtige opgepakt voor oplichting.
De politie heeft vier nieuwe verdachten gearresteerd voor de mishandeling van een meisje in Meknes. Het slachtoffer werd kaalgeschoren omdat ze van spionage werd verdacht.
De politie heeft in Oujda een crimineel netwerk ontmanteld dat gespecialiseerd was in de productie en smokkel van harddrugs en psychotrope pillen.
Zes mensen, waaronder een politie officier, zijn maandag door de politie in de wijk Sidi Bernoussi in Casablanca gearresteerd voor oplichting en diefstal.