Mohammed VI voor korte vakantie in Tetouan en Al Hoceima
Koning Mohammed VI is afgelopen weekend in Tetouan aangekomen voor een korte vakantie. Hij zal er een tiental dagen verblijven alvorens Al Hoceima te bezoeken.
5 september 2015 - 21:30 - Marokko
Koning Mohammed VI is gisteren onverwachts in Tanger aangekomen. Hij was al enkele weken in Tetouan op vakantie en zal naar verwachting het weekend doorbrengen.
Het onverwachte bezoek van de Koning zorgde voor paniek bij de stadsverantwoordelijken. Volgens Marokkaanse media wilde de Koning hen verrassen om zelf te zien hoe de stad er gewoonlijk uitziet.
De ambtenaren werden pas rond 15 uur op de hoogte gebracht van zijn komst. Er werden onmiddellijk veiligheidsmaatregelen getroffen, een moeilijke taak daar de veiligheidsdiensten reeds voor de verkiezingen waren gemobiliseerd.
Het is niet de eerste keer dat de Koning onverwachts een stad of plek bezoekt. Ook vorig jaar had hij voor verrassing gezorgd door enkele populaire wijken van Tanger te bezoeken.
Lees meer
Koning Mohammed VI is afgelopen weekend in Tetouan aangekomen voor een korte vakantie. Hij zal er een tiental dagen verblijven alvorens Al Hoceima te bezoeken.
Koning Mohammed VI is maandag naar Parijs vertrokken om zijn nicht te bezoeken. Lalla Soukaina beviel zondag van een tweeling in de Franse hoofdstad.
Koning Mohammed VI is een grote fan van het noorden van Marokko. Hij brengt er gewoonlijk zijn vakanties door en ontving er vorige week zelfs de Franse President François Hollande.
Koning Mohammed VI werd woensdagavond in de populaire wijk Messnana in Tanger gezien. Zijn sportwagen werd door tientallen ’leve de Koning’ roepende jongeren omsingeld.
Koning Salman van Saoedi-Arabië is donderdagavond naar Djedda teruggekeerd. Hij was ruim een maand op vakantie in het noord-Marokkaanse Tanger.