Aanslagen Parijs: Koning Mohammed VI betuigt medeleven
Koning Mohammed VI heeft in een bericht aan de Franse Premier Manuel Vals de "volledige solidariteit van Marokko" geuit, na de aanslagen van Parijs afgelopen nacht.
21 september 2015 - 16:00 - Marokko
Koning Mohammed VI en de Franse president François Hollande werden zaterdagavond in meerdere wijken van Tanger gezien. De twee staatshoofden reden in een sportwagen en werden niet vergezeld door lijfwachten.
Wandelaars zagen de Koning en de president kort na het officieel diner dat door Mohammed VI ter gelegenheid van het staatsbezoek van Hollande was gegeven. De twee bezochten samen de zeedijk en enkele populaire wijken van Tanger.
Volgens Assabah reden de staatshoofden ruim een uur door de straten van de noord-Marokkaanse stad. De informatie werd door tientallen getuigen op sociale media bevestigd.
Lees meer
Koning Mohammed VI heeft in een bericht aan de Franse Premier Manuel Vals de "volledige solidariteit van Marokko" geuit, na de aanslagen van Parijs afgelopen nacht.
Koning Mohammed VI is al enkele dagen in Frankrijk voor een werk- en vriendschapsbezoek. Hij nodigde zaterdag de Franse President François Hollande uit voor een diner.
Koning Mohammed VI heeft in een bericht aan de Franse President François Hollande zijn medeleven betuigd na de aanslagen van Parijs van afgelopen nacht.
Koning Mohammed VI is gisteren onverwachts in Tanger aangekomen. Hij was al enkele weken in Tetouan op vakantie en zal naar verwachting het weekend doorbrengen.
Koning Mohammed VI zal op woensdag 17 februari om 15:00 uur de Franse President François Hollande in het Elysée in Parijs ontmoeten.