19 december 2017 - 14:13 - Wereld
Koning Mohammed VI werd vandaag in Conakry, hoofdstad van Guinee, verwacht voor een werk- en vriendschapsbezoek. Zijn komst werd echter op het laatste moment tot volgende maand uitgesteld.
Volgens Guinese media moest de Koning een nieuwe vissteiger en een beroepsopleidingscentrum gewijd aan de bouw, toerisme en horeca inhuldigen.
Koning Mohammed VI zou naar verwachting ook de renovatiewerken lanceren van meerdere grote lanen in de Guinese hoofdstad.
De uitstel van het bezoek van de monarch is vermoedelijk een gevolg van het besluit van de ECOWAS om - de toetreding van Marokko tot de economische gemeenschap uit te stellen en een commissie van vijf landen op te richten om om de aanvraag tot lidmaatschap van Marokko te onderzoeken.
Het comité bestaat uit Guinee, Togo, Ivoorkust, Ghana en Nigeria. De Guinese president, Alpha Condé, huidige president van de Afrikaanse Unie, speelde een cruciale rol bij de terugkeer van Marokko in de Afrikaanse Unie eerder dit jaar.
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning
Marokkaan verdacht van brand bij citadel Bastia
Rusland blokkeert 28 ton vis uit Marokko
Marokko daagt Duitse media voor de rechter in Pegasus-zaak
Mourad B. doorbreekt stilte over dodelijke explosie in Den Haag
Beruchte Peruaanse crimineel opgepakt met Marokkaans voetbalshirt
Rusland arresteert Marokkaan nabij grens Kazachstan