Zoeken

Koning Mohammed VI koopt stadspaleis in Parijs

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Koning Mohammed VI heeft een nieuwe residentie in Parijs. De monarch heeft een hôtel particulier nabij de Eiffeltoren gekocht.

Volgens persagentschap AFP kocht Koning Mohammed VI het stadspaleis op de Avenue Emile Deschanel enkele weken geleden voor 80 miljoen euro.

Vanaf zijn nieuwe woning van ruim 1000 m2 in de Franse hoofdstad heeft de monarch een directe zicht op de wereldbekende Champ-de-Mars.

Koning Mohammed VI zou het paleis van Prins Khalid bin Sultan Al Saud, lid van de koninklijke familie van Saoedi-Arabië hebben gekocht. Het hôtel zou op 28 juli jl. zijn gekocht.

In Frankrijk bezit de Koning een ander hôtel bij de Invalides in Parijs en zijn kasteel in Betz. Zijn moeder, Lalla Latifa Amahzoune Alaoui woont eveneens in Parijs en zijn drie zussen bezitten er meerdere eigendommen.

Lees meer

Geheimzinnigheid rondom aankoop hotel in Parijs door Koning Mohammed VI

Koning Mohammed VI heeft afgelopen juli een luxe hotel in het centrum van Parijs aangekocht. Het is nog onduidelijk hoeveel de Koning nu precies betaald heeft voor het pand.

Auto’s Koning Mohammed VI in Al Hoceima

Koning Mohammed VI wordt deze week in Al Hoceima verwacht. Meerdere voertuigen van de monarch werden in de afgelopen dagen al in de kuststad in het noorden van Marokko gezien.

Koning Mohammed VI in Bouznika om te jagen

Het jachtseizoen 2020-2021 is officieel gestart in Marokko. Koning Mohammed VI heeft de natuurreservaten van Bouznika gekozen om er zijn passie te beoefenen.

Koning Mohammed VI bezoekt zieke moeder in Parijs

Koning Mohammed VI is, enkele uren na zijn toespraak ter gelegenheid van het Troonfeest, teruggekeerd naar Parijs.

Koning Mohammed VI blijft langer in Al Hoceima

Koning Mohammed VI heeft voor de eerste keer bijna vijf weken in zijn residentie bij het strand van Bouskour in Al Hoceima doorgebracht.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team