Koning Mohammed VI in Bouznika om te jagen
Het jachtseizoen 2020-2021 is officieel gestart in Marokko. Koning Mohammed VI heeft de natuurreservaten van Bouznika gekozen om er zijn passie te beoefenen.
6 oktober 2020 - 11:00 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft een nieuwe residentie in Parijs. De monarch heeft een hôtel particulier nabij de Eiffeltoren gekocht.
Volgens persagentschap AFP kocht Koning Mohammed VI het stadspaleis op de Avenue Emile Deschanel enkele weken geleden voor 80 miljoen euro.
Vanaf zijn nieuwe woning van ruim 1000 m2 in de Franse hoofdstad heeft de monarch een directe zicht op de wereldbekende Champ-de-Mars.
Koning Mohammed VI zou het paleis van Prins Khalid bin Sultan Al Saud, lid van de koninklijke familie van Saoedi-Arabië hebben gekocht. Het hôtel zou op 28 juli jl. zijn gekocht.
In Frankrijk bezit de Koning een ander hôtel bij de Invalides in Parijs en zijn kasteel in Betz. Zijn moeder, Lalla Latifa Amahzoune Alaoui woont eveneens in Parijs en zijn drie zussen bezitten er meerdere eigendommen.
Lees meer
Het jachtseizoen 2020-2021 is officieel gestart in Marokko. Koning Mohammed VI heeft de natuurreservaten van Bouznika gekozen om er zijn passie te beoefenen.
Koning Mohammed VI is donderdag terug naar Rabat vertrokken na een verblijf van bijna twee maanden in Al Hoceima. De lokale pers spreekt over een mogelijke terugkeer van de...
Koning Mohammed VI heeft afgelopen juli een luxe hotel in het centrum van Parijs aangekocht. Het is nog onduidelijk hoeveel de Koning nu precies betaald heeft voor het pand.
Koning Mohammed VI is sinds hij positief teste op Covid-19, voor het eerst terug in het openbaar gezien. Dat gebeurde in Parijs, waar hij op vakantie is.
Enkele uren na zijn troonrede in Rabat op zaterdag, vloog Koning Mohammed VI opnieuw naar Parijs. Dit is de vierde reis van de monarch naar de Franse hoofdstad dit jaar.