1 april 2022 - 17:40 - Marokko
Op enkele dagen van het begin van de maand Ramadan heeft Koning Mohammed VI de opening bevolen van een twintigtal moskeeën die door het ministerie van Haboes en Islamitische zaken werden gebouwd of opgeknapt.
Volgens een verklaring van de afdeling zullen 26 moskeeën met een totale capaciteit van 15.500 plaatsen, worden geopend voor de vastenmaand. Het gaat om 9 nieuwe moskeeën, 13 moskeeën die opnieuw werden gebouwd en 4 moskeeën die werden gerenoveerd. Dit vergde en totale investering van 147 miljoen dirham.
Lees ook: Ramadan 2022: moskeeën in Marokko open voor Tarawih?
In Marokko is het op enkele dagen van de Ramadan nog niet duidelijk of Marokkanen dit jaar de Tarawih-gebeden in moskeeën zullen mogen verrichten. Ondanks de sterke verbetering van de epidemiologische situatie en de oproepen van een groot aantal deskundigen, blijft de regering de aankondiging over de toegang tot moskeeën voor de gezamenlijke gebeden tijdens de Ramadan uitstellen.
Zonne-energie terreinwagen Stella Terra binnenkort in Marokko
Nieuwe drama in Marokko, kind valt in put en overlijdt
Marokko-Frankrijk: slechte relatie in schaduw Algerije
FC Barcelona: één miljard euro voor Lamine Yamal
Aardbeving in Marokko: ING Nederland verliest rechtszaak tegen stichting
Badr Hari keert terug in de ring en heeft cadeau voor Marokkanen
Zonne-energie terreinwagen Stella Terra binnenkort in Marokko
Nieuwe drama in Marokko, kind valt in put en overlijdt
Marokko-Frankrijk: slechte relatie in schaduw Algerije
Koning Mohammed VI negeert Franse ambassadeur: spanningen op komst?
Mysterie in Marokko: enorme krater verschenen na aardbeving
Boot uit Frankrijk vast in Tanger Med door bedluizen
Marokko in beweging: familierecht gaat op de schop
Marokkaans kind redt in extremis moeder in Spanje