22 juli 2022 - 12:20 - Sport
Soufiane El Bakkali is dinsdag door Koning Mohammed VI gefeliciteerd na zijn overwinning op de 3000 meter steeplechase op de wereldkampioenschappen atletiek 2022 in de Verenigde Staten.
In zijn bericht, zo meldt persagentschap MAP, bracht de monarch hulde aan de prestatie van de atleet. Hij zei dat zijn vechtlust en standvastig patriottisme hem in staat hadden gesteld deze welverdiende overwinning te behalen.
Lees ook: Ongebruikelijk feit deed overwinning Soufiane El-Bakkali bijna teniet
Met deze nieuwe prestatie zal Soufiane El Bakkali opnieuw de nationale kleuren hoog kunnen houden en het Marokkaanse record van internationale titels nog verder aanvullen, aldus het bericht.
Koning Mohammed VI feliciteerde de atleet nogmaals en moedigde hem aan nog succesvoller te worden op zijn sportief pad, waarbij hij hem verzekerde van zijn zorg en welwillendheid.
Lees ook: Koning Mohammed VI spreekt Olympisch kampioen Soufiane El Bakkali (video)
De Marokkaanse atleet won de gouden medaille op de 3000 m steeplechase op de Wereldkampioenschappen in Eugene in een tijd van 8.25,13.
Marokko begonnen met bouw ’s werelds grootste stadion
Europese Marokkaan met tonnen vuurwerk betrapt in Tanger
Taser redt agent in Tanger
Drie broers opgepakt na fatale aanval in Berkane
Parlementslid aangeklaagd door café-eigenaar in Tanger
Vrouwen en khaliji opgepakt in Marrakech
Azzedine Ounahi: "Ik ben verraden"
Nieuwe Spaanse topclub wil Hakim Ziyech binnenhalen
Sofyan Amrabat maakt onverwachte overstap naar Spaanse topclub (video)
Hakim Ziyech moet kiezen
Nieuwe generatie klopt aan bij Walid Regragui
Gulzig Fenerbahçe maakt prijs Sofyan Amrabat bekend
Mohamed Ihattaren: "Als je slaagt, ben je Nederlander. Als je faalt, ben je Marokkaan."
Olympique Marseille strikt lucratieve deal voor Azzedine Ounahi