4 augustus 2021 - 15:40 - Sport
Koning Mohammed VI heeft Soufiane El Bakkali gefeliciteerd met zijn overwinning op de Olympische Spelen in Tokio. De Marokkaanse atleet won maandag goud op de 3000m steeple.
Na zijn overwinning wijdde Soufiane El Bakkali zijn medaille aan Mohammed VI. De monarch bedankte hem hiervoor in een bericht en feliciteerde hem met zijn mooie overwinning.
Lees ook: Soufiane El Bakkali bezorgt Marokko eerste medaille op Olympische Spelen
Koning Mohammed VI prees de "aanzienlijke inspanningen" die Soufiane El Bakkali heeft geleverd "om tot deze geweldige prestatie te komen".
Volgens de Soeverein is de overwinning van Soufiane El Bakkali, die de Marokkaanse vlag heeft gehesen tijdens het internationaal sportevenement, meer dan verdiend. Koning Mohammed VI wenste de atleet nog veel succes in zijn sportcarrière.
Soufiane El Bakkali won maandag de eerste gouden medaille van Marokko op de Olympische Spelen in Tokio met een tijd van 8:08.90.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren