3 februari 2022 - 15:00 - Marokko
Een jongetje van 5 jaar is dinsdag in een 32 meter diepe put gevallen in Imghrane, bij Chefchaouen. Camera’s die in de put werden afgedaald, tonen aan dat het kind nog leeft. De autoriteiten zetten alles in om hem op tijd uit de put te halen.
Rayan viel in een smalle, droge put in de buurt van het huis van zijn ouders. Een jongeman die hem dinsdag probeerde te redden, raakte zelf vast in de veel te smalle put.
Lees ook: Marokkaans kind in levensgevaar na val van 7 meter in Spanje
Dinsdag werden de reddingsdiensten massaal ter plekke gestuurd in een poging om de jongen te redden. De reddingswerkers lieten een camera afdalen om te controleren of de jongen nog leefde. De beelden toonden aan dat Rayan bewusteloos is maar nog ademt. Er werd zuurstof in de put gepompt om hem levend te houden.
Lees ook: Marokkaanse peuter overlijdt na val in sloot in Spanje
Woensdag middag begonnen drie bulldozers een tweede put te graven, parallel aan de put waarin Rayan vastzit, om hem naar boven te krijgen. Het gebied rond de put is afgezet en omsingeld door militairen, politiemensen en teams van de civiele bescherming.
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI