Meisje (10) pleegt zelfmoord in Marokko
Een meisje van slechts 10 jaar heeft enkele dagen geleden in de regio van Kelaat Sraghna zelfmoord gepleegd.
17 februari 2016 - 13:20 - Marokko
Khemisset heeft een zwarte week achter de rug. In slechts enkele dagen tijd hebben zeker vijf mensen in de regio zelfmoord gepleegd.
Volgens Al Akhbar is het eerste slachtoffer een 23-jarige jongeman. Hij maakte van de afwezigheid van zijn familie gebruik om zichzelf het leven te ontnemen. Hij had eerder al twee zelfmoordpogingen gedaan.
Dezelfde week pleegde een 47-jarige man ook zelfmoord. Het slachtoffer, vader van drie kinderen, had familiale problemen.
Een 16-jarig meisje hing zichzelf eveneens op. Een forensisch onderzoek wordt momenteel op haar lichaam verricht. Volgens de krant had ze geen problemen en was het een kalm en probleemloos meisje.
In dezelfde week pleegden ook een 24-jarige man en een 75-jarige vrouw zelfmoord. De oude vrouw leefde alleen en was depressief. Wat de twintiger tot zelfmoord leidde blijft onduidelijk.
Lees meer
Een meisje van slechts 10 jaar heeft enkele dagen geleden in de regio van Kelaat Sraghna zelfmoord gepleegd.
Een 26-jarige man heeft zichzelf aan een boom in een school in Tanger opgehangen. Zijn lichaam werd zondag gevonden.
Twee mannen van 24 en 50 jaar hebben vorige week in dezelfde wijk in het noord-Marokkaanse Berkane zelfmoord gepleegd.
In het noord-Marokkaanse Tanger heeft een twintiger vrijdag met zijn veters zelfmoord gepleegd. De jongeman hing zichzelf op in de rechtbank van Tanger.
Het lichaam van een agent werd enkele dagen geleden in zijn woning in Taounate aangetroffen. De politie gaat uit van een zelfmoord.