Khemisset getroffen door serie zelfmoorden
Khemisset heeft een zwarte week achter de rug. In slechts enkele dagen tijd hebben zeker vijf mensen in de regio zelfmoord gepleegd.
4 mei 2016 - 14:15 - Marokko
In het Marokkaanse Fez heeft de politie een onderzoek gestart naar de zelfmoord van een man in de rechtbank van eerste aanleg.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN moest het slachtoffer maandag terechtstaan voor geweld, drugsgebruik en wapenbezit. Hij pleegde kort voor de zitting zelfmoord in de toiletten van de rechtbank.
Nog steeds volgens de DGSN zal een forensisch onderzoek op het lichaam worden uitgevoerd. Ook werden reeds meerdere getuigen gehoord.
Lees meer
Khemisset heeft een zwarte week achter de rug. In slechts enkele dagen tijd hebben zeker vijf mensen in de regio zelfmoord gepleegd.
Het lichaam van een agent werd enkele dagen geleden in zijn woning in Taounate aangetroffen. De politie gaat uit van een zelfmoord.
In het noord-Marokkaanse Tanger heeft een twintiger vrijdag met zijn veters zelfmoord gepleegd. De jongeman hing zichzelf op in de rechtbank van Tanger.
Een jongeman heeft maandag in Meknes zelfmoord gepleegd door van het dakterras van een gebouw van acht verdiepingen te springen.
Een politieman heeft dinsdagochtend zelfmoord gepleegd in zijn woning in de wijk El Menzeh in Rabat.