Marokkaanse Djeha wordt agent om Tcharmil te bestrijden
Een lichtjes zwakzinnige huisschilder in Targuist, regio Al Hoceima, heeft het pracht idee gehad om zich als politieagent te verkleden en mensen te controleren.
29 april 2014 - 17:58 - Marokko
Het ministerie van Binnenlandse Zaken heeft het ontslag besloten van de Kaïd van Sidi Betach in de provincie Benslimane, na de zelfmoord van een vermeende aanhanger van de Tcharmil-bende.
Het haar van het slachtoffer was na zijn arrestatie met geweld door de Kaïd kortgeknipt. De Marokkaanse politie verplicht sinds een tiental dagen vermeende tcharmil-jongeren hun haren te knippen.
Volgens familieleden van het slachtoffer pleegde de jonge zelfmoord omdat hij zich vernederd voelde. Hij had al 12 jaar hetzelfde kapsel.
Verrassender is dat de vader van de Kaïd, Generaal bij het Marokkaans leger, net na de zaak zijn ontslag heeft ingediend. Volgens Annass vertrok hij hoogstwaarschijnlijk onder druk.
Lees meer
Een lichtjes zwakzinnige huisschilder in Targuist, regio Al Hoceima, heeft het pracht idee gehad om zich als politieagent te verkleden en mensen te controleren.
Een Chinese handelaar in Casablanca is tot een maand gevangenisstraf veroordeeld voor illegale wapenbezit. De man kreeg ook een boete van 100.000 dirham.
Uit de meest recente gegevens van de Marokkaanse Gendarmerie, blijkt dat op het platteland in Marokko, ruim één zelfmoord per dag wordt gepleegd.
In Casablanca zorgen jonge criminelen sinds enkele weken voor angst onder de bevolking, door foto’s op Facebook te plaatsen van zichzelf met messen, sabels, zwaarden en hun...
De Kaïd die onlangs van zijn functie misbruik had gemaakt om van een vrouw seksuele gunsten te eisen zal worden berecht.