Japan bouwt scholen in Marokko
Het Japans Agentschap voor Internationale Samenwerking gaat de bouw financieren van vijf scholen op het platteland in de regio Doukkala-Abda.
27 april 2014 - 14:56 - Marokko
Uit de meest recente gegevens van de Marokkaanse Gendarmerie, blijkt dat op het platteland in Marokko, ruim één zelfmoord per dag wordt gepleegd.
Nog steeds volgens de Koninklijke Gendarmerie pleegden 416 mensen zelfmoord op het platteland in Marokko in 2013 en mislukten 178 zelfmoordpogingen.
In de afgelopen vijf jaar werden 2134 gevallen van zelfmoord geconstateerd. Ook deden 760 Marokkanen een zelfmoordpogingen.
Meer in detail zijn 65,93% van de mensen die een einde aan hun leven maakten op het platteland in Marokko volwassen mannen, 20,76% volwassen vrouwen en 13,31% jongeren.
Lees meer
Het Japans Agentschap voor Internationale Samenwerking gaat de bouw financieren van vijf scholen op het platteland in de regio Doukkala-Abda.
In Marokko hebben 2134 mensen zelfmoord gepleegd in de laatste vijf jaar. Schokkende cijfers over zelfmoord in Marokko werden door het televisieprogramma Moubachara maâkoum...
Ondanks de vele inspanningen van Marokko blijft kinderarbeid stijgen op het platteland. Reportage Medi 1 TV.
Een politiecommandant uit de wijk Moulay Rachid in Casablanca heeft eind vorige week zelfmoord gepleegd. Dat meldt een politiebron aan persbureau MAP.
In Fez heeft een 17-jarig meisje afgelopen vrijdag zelfmoord gepleegd omdat haar familie haar wilde uithuwelijken en ze haar studies niet zou mogen voortzetten.