Hassan Hajjaj toont "adembenemende portretten" van celebrities in New York
Het werk van de beroemde Marokkaanse fotograaf Hassan Hajjaj staat centraal tijdens de tentoonstelling My Rockstars-serie in de Yossi Milo Gallery in New York.
3 mei 2019 - 18:10 - Cultuur
Na een luxueus verjaardagsfeestje in Marrakech heeft Jessica Alba ook voor de Marokkaanse fotograaf Hassan Hajjaj geposeerd.
Volgens Hespress werd Jessica Alba door haar man, de producer Cash Warren, vergezeld voor de fotoshoot in de studio van Hassan Hajjaj. De actrice poseerde voor de foto tegen een bloemrijke achtergrond met een kitscherige en heel kleurrijke look.
Hassan Hajjaj, die de grootste sterren in de wereld mocht fotograferen, deelde zelf de foto op internet. "Jessica Alba en Cash, heel erg bedankt voor jullie tijd, het was een genoegen om jullie allebei te ontmoeten. Gelukkige verjaardag Jessica, ik hoop dat je een aangenaam verblijf in Marrakech hebt gehad. Dank ook aan Hamza en Sara.", schreef de fotograaf bij de foto.
Jessica Alba viel maandag al op tijdens de Dior Cruise Show 2020 in het Badi Paleis in Marrakech
Lees meer
Het werk van de beroemde Marokkaanse fotograaf Hassan Hajjaj staat centraal tijdens de tentoonstelling My Rockstars-serie in de Yossi Milo Gallery in New York.
Jessica Alba houdt van koken. De jonge actrice toont regelmatig haar talent op Instagram. Deze week toonde ze aan haar fans hoe men een lekkere Marokkaanse tajine maakt. En dat...
Marrakech blijft aantrekkelijk voor beroemdheden over de hele wereld die er rust en ontspanning komen zoeken. Onder hen, de Amerikaanse acteur en regisseur Eli Roth.
French Montana heeft op Instagram een foto van hemzelf als kind gedeeld om aan zijn moeder en zijn grootmoeder een fijne Moederdag te wensen.
Jessica Chastain, bekende Amerikaanse actrice, wordt in februari volgend jaar in het Marokkaanse Tanger verwacht voor de opnames van "Spy Thriller 355".