9 mei 2019 - 15:20 - Cultuur
Sabrina Dhowre, voormalige Miss Vancouver, trouwde op 26 april met Idris Elba in Marrakech. Haar verblijf in de rode stad zal ze naar eigen zeggen nooit vergeten.
De jonge vrouw verbleef drie dagen in Marrakech en is helemaal onder de charme van de legendarische gastvrijheid van de Marokkanen, zoals ze zelf vertelde.
Sabrina Dhowre deelde zelfs een foto met een wit en groene djellaba op Instagram om haar liefde voor de Marokkaanse cultuur te uiten. "I’ll never forget Morocco..." (Ik zal Marokko nooit vergeten", schreef ze bij de foto.
Idris Elba, "meest sexy man ter wereld", en Sabrina Dhowre trouwden in het hotel Ksar Char-Bargh in Marrakech in het bijzijn van familie en vrienden maar ook een groot aantal celebrities.
Lees meer
Idris Elba, die onlangs tot meest sexy man ter wereld werd verkozen, en Sabrina Dhowre, voormalige Miss Vancouver, zijn vrijdag in Marrakesh getrouwd.
Marrakech blijft aantrekkelijk voor beroemdheden over de hele wereld die er rust en ontspanning komen zoeken. Onder hen, de Amerikaanse acteur en regisseur Eli Roth.
Tientallen celebrities waren vorige week in Marrakech aanwezig voor de Dior Cruise Show. Ook Jessica Alba was aanwezig en vierde de dag voor de modeshow haar verjaardag in de...
Na een luxueus verjaardagsfeestje in Marrakech heeft Jessica Alba ook voor de Marokkaanse fotograaf Hassan Hajjaj geposeerd.
French Montana heeft op Instagram een foto van hemzelf als kind gedeeld om aan zijn moeder en zijn grootmoeder een fijne Moederdag te wensen.
Net zoals veel celebrities hebben Maluma en Maître Gims ervoor gekozen om een clip in Marrakech op te nemen.
Dounia Boutazout zet haar acteercarrière even op pauze om zich aan haar familie te wijden. De Marokkaanse actrice gaat in de komende dagen trouwen.
Maluma is sinds dit weekend in Marrakech. De Colombiaanse zanger deelde zelf enkele beelden van zijn verblijf in de Marokkaanse stad.
Meerdere foto’s van de bekende Amerikaanse acteur Will Smith en de Marokkaans-Portugese actrice Sarah Perles werden op Instagram gedeeld.
Maluma heeft nieuwe foto’s gedeeld van zijn vakantie in Marokko. De bekende Colombiaanse zanger draagt op de kiekjes een traditionele Marokkaanse outfit.