Zoeken

Italië: Marokkaan wil te westerse dochter levend verbranden

20 juni 2019 - 16:06 - Wereld

Geschreven door Fouad Badel

Een 15-jarig meisje van Marokkaanse afkomstig is bijna levend verbrand door haar vader in Italië.

Het jonge slachtoffer kleedde zich volgens haar vader op en te westerse manier. Hij viel haar in een woedevlaag aan, overgoot haar met benzine en probeerde haar kleren in brand te steken.

Gelukkig voor het meisje werkte de aansteker van haar vader niet. Haar moeder maakte van dat moment gebruik om de politie te bellen.

Volgens La Republica werd de vader ter plekke gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. De moeder en haar dochter werden naar een opvangcentrum gestuurd. Een onderzoek is aan de gang.

Lees meer

Spanje: bejaarde Marokkaanse verdacht van moord op dochter

Bij een brand in februari dit jaar in Spanje kwam een 25-jarige Marokkaanse vrouw om. Haar moeder wordt ervan verdacht haar te hebben vermoord alvorens het huis in brand te steken.

Spanje: Marokkaan verdacht van moord op minderjarige meisje

In Barcelona zorgt de moord op een minderjarige meisje in een café voor veel onbegrip en geschokte reacties. Het slachtoffer werd zonder reden doodgestoken.

Marokko: man vermoordt dochter vanwege relatie op WhatsApp

Een veertiger heeft maandag in de regio van Larache zijn 16-jarige dochter vermoordt omdat ze een liefdesrelatie had.

Italië: Marokkaanse serial killer tot 30 jaar cel veroordeeld

Een Marokkaanse man is door de Italiaanse justitie tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor verkrachting en moord.

België: meisje (4) ontsnapt aan gedwongen terugkeer naar Marokko

Een Belgisch Marokkaans meisje van 4 jaar die met haar vader in België woont, is aan een gedwongen terugkeer naar Marokko ontsnapt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team