Spanje: man geeft moord op Marokkaan live op televisie toe (video)
Een Spanjaard is in zijn land tot 18 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een man van Marokkaanse afkomst in Valencia.
- Wereld
Een Marokkaanse man is door de Italiaanse justitie tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor verkrachting en moord.
De verdachte was vorig jaar in beroep veroordeeld en had via zijn advocaten een cassatieprocedure gestart. De Italiaanse Hoge Raad heeft het cassatieberoep enkele dagen geleden verworpen.
Zakaria Ismaini verkrachtte in 2012 een 24-jarige Italiaanse vrouw. Hij sloeg haar vervolgens dood en gooide haar lichaam in zee in de regio van Rome.
Volgens Il Levante vertelde de verdachte dat het slachtoffer met haar hoofd tegen een rots was gevallen toen ze in het water wilde springen. De politie vermoedde eerst dat ze per ongeluk was verdronken en dat Ismaini haar niet had willen helpen.
Onderzoek leidde echter tot twee andere slachtoffers van Ismaini. Hij zou een bejaarde Italiaan levend hebben verbrand en een 53-jarige Italiaanse vrouw op dezelfde manier als het 24-jarige slachtoffer hebben vermoord.
Lees meer
Een Spanjaard is in zijn land tot 18 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een man van Marokkaanse afkomst in Valencia.
Een Marokkaanse en twee Italiaanse vrouwen zijn vrijdagochtend bij een zwaar verkeersongeval op de de A1 snelweg tussen Milaan en Naples in Italië omgekomen.
Een 30-jarige Marokkaan is eerder deze week in Italië tot dertig jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een Italiaanse vrouw. De man was in het verleden ook al voor...
In Italië wordt al vier dagen actief naar een man van Marokkaanse afkomst gezocht voor de moord op een Chinees barmeisje.
Een Marokkaanse vrachtwagenchauffeur is in Duitsland tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een jonge Duitse lifter in 2018.