Zoeken

Italië: zwaar verbrande Marokkaanse vrouw in park gevonden

2 september 2019 - 12:40 - Wereld

Geschreven door Said A.

EenMarokkaanse vrouw van rond de zestig is met ernstige brandwonden in een park in het Italiaanse Bologna gevonden.

Volgens El Resto del Carlino was de vrouw over 90 procent van haar lichaam verbrand en werd ze in een kritieke toestand naar het ziekenhuis afgevoerd.

De plaatselijke politie vermoedt dat de vrouw zelfmoord wilde plegen door zichzelf in brand te steken. Ze werd rond 6:30 uur door een wandelaar gevonden.

De vrouw woonde al veertien jaar in Bologna met haar dochter en zou al lange tijd aan depressie lijden. Ze wordt in het Bufalini de Cesena ziekenhuis verzorgd. Een onderzoek is aan de gang.

Lees meer

Italië: wanhopige Marokkaan springt voor trein

Een Marokkaanse man heeft in Italië zelfmoord gepleegd na een poging om zijn Italiaanse ex-vrouw in een winkelcentrum in Bologna te vermoorden.

Lichaam Marokkaanse in bos gevonden in Italië

Het lichaam van een jonge Marokkaanse vrouw is eerder deze week in een bos in de gemeente Lomazzo, in het noorden van Italië, aangetroffen.

Marokkaanse vrouw probeert in reiskoffer Spanje binnen te komen (foto)

Een Marokkaanse vrouw is volledig uitgedroogd bij de grensovergang van Nador in een reiskoffer gevonden.

Italië: verdacht overlijden illegale Marokkaan

Het lichaam van een Marokkaanse man die illegaal in Italië verbleef is maandag in de Po rivier in het noorden van het land gevonden.

Marokko: verbrand en vastgebonden lichaam vrouw in vuilniszak gevonden

Bewoners van de wijk Hay El Farah in Casablanca hebben maandag rond 8:30 uur ’s ochtends een verbrand en vastgebonden lichaam in een vuilniszak gevonden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team