Dronken bestuurder rijdt door rood voor neus Koning Mohammed VI
Een dronken bestuurder zal zijn laatste autorit niet zo snel vergeten. De man reed voor de ogen van Koning Mohammed VI door het rood licht in Casablanca.
10 januari 2017 - 15:30 - Marokko
Een Ierste toeriste is zaterdagavond door een dronken chauffeur in het Marokkaanse Agadir doodgereden.
Het slachtoffer, de 52-jarige Yvonne Cora Slaughter, stak over op het zebrapad op de 20 Août laan toen ze door de man werd aangereden.
De dader, een lokale verantwoordelijke, probeerde nog weg te rijden maar getuigen hielden hem tegen en overhandigden hem aan de politie.
Het lichaam van het slachtoffer werd naar een mortuarium gebracht. De Marokkaanse autoriteiten hebben contact opgenomen met Ierland om de repatriëring van het slachtoffer te regelen.
Lees meer
Een dronken bestuurder zal zijn laatste autorit niet zo snel vergeten. De man reed voor de ogen van Koning Mohammed VI door het rood licht in Casablanca.
Een politieagent is dinsdagavond overleden nadat hij werd aangereden door een bus op de Boulevard 10 Mars in Casablanca. De bestuurder was dronken.
Een man is zondagochtend overleden in een cel van het politiebureau van El Menzeh in Rabat.
De politie heeft eerder deze week een man gearresteerd voor de moord op een Ierse toerist in Taghazout bij Agadir.
Mohamed El Ammari, politieagent in Casablanca, is in de nacht van zondag op maandag om het leven gekomen nadat hij werd aangereden door een dronken bestuurder.