Zoeken

Arrestant overleden in politiecel in Rabat

26 december 2016 - 23:02 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een man is zondagochtend overleden in een cel van het politiebureau van El Menzeh in Rabat.

Volgens een verklaring van de Wilaya van Rabat-Salé-Kenitra was de man zaterdag gearresteerd. Hij was toen dronken en had een ongeval veroorzaakt.

Het ongeval gebeurde op de weg tussen Rabat en Oued Zem. Het slachtoffer knalde met zijn auto tegen een andere voertuig. In de auto bevonden zich nog twee mensen die eveneens dronken waren.

De drie mannen werden door een arts in het ziekenhuis van Temara onderzocht en vervolgens in bewaring genomen.

Op het lichaam van het slachtoffer zal een forensisch onderzoek worden verricht. Deze zal meer duidelijkheid moeten geven over de oorzaak van zijn dood.

Lees meer

Vijf doden bij verkeersongeval in Rabat

Bij een vreselijk verkeersongeval in de Marokkaanse hoofdstad Rabat zijn vrijdag vijf mensen omgekomen.

Twee doden en vijftien gewonden bij ongeval in Inezgane

Bij een verkeersongeval in het Marokkaanse Inezgane zijn woensdag twee mensen omgekomen en raakten vijftien mensen gewond.

Marokkaanse politie reageert op ongeval dronken zoon miljardair met Ferrari (video)

De Marokkaanse veiligheidsdienst DGSN heeft 24 uur na de publicatie van een video waarin een dronken jongeman na een ongeval met zijn Ferrari de politie uitlacht, op de zaak...

Man in politiewagen overleden in Marokko

De Marokkaanse brigade van de gerechtelijke politie BNPJ heeft een onderzoek ingesteld naar de dood van een arrestant in een politiewagen enkele dagen geleden.

Man in politiecel overleden in Safi

Een arrestant is dinsdagochtend onwel geworden in een politiecel in Safi. Hij werd naar het ziekenhuis gebracht maar overleefde niet.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team