2 december 2022 - 11:00 - Economie
De Spaanse luchtvaartmaatschappij Iberia heeft voor het zomerprogramma van 2023 een nieuwe route naar Nador aangekondigd, met een vertrek vanuit Madrid.
Van 14 juni tot 2 september 2023 zal de Spaanse maatschappij twee vluchten per week aanbieden tussen haar basis in Madrid-Barajas en de luchthaven van Nador. De vluchten zullen worden uitgevoerd door de Air Nostrum ATR 72-600 met 72 plaatsen, aldus de website Air Journal.
Lees ook: Saudia Airlines verbindt Djedda met Marrakech
De maatschappij zal de vluchten uitvoeren op woensdag om 16.00 uur en zaterdag om 12.30 uur (aankomst respectievelijk om 17.15 en 13.45 uur). De retourvluchten verlaten Marokko op woensdag om 17.45 uur en zaterdag om 14.15 uur (aankomst respectievelijk om 20.45 en 17.15 uur).
Lees ook: Royal Air Maroc opent routes naar nieuwe bestemmingen
Op de nieuwe route zal Iberia rechtstreeks concurreren met Air Arabia Maroc en Ryanair. De route wordt toegevoegd aan de lijst van Spaanse steden die door de maatschappij worden bediend, namelijk Alicante, Malaga en Palma de Mallorca. Iberia vliegt deze winter op de luchthavens van Casablanca, Marrakech en Tanger in Marokko.
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Strenge controle op brandstof in Marokko
Chinees miljardenproject in Marokko: duizenden banen op komst
De gok van Marokko: 30 miljard euro voor groene waterstof
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
Marokko verdedigt omstreden exportbeleid olijven
Sterke Marokkaanse dirham in opmars tegen dollar en euro
Belastingontduiking in Marokko floreert door juridisch gat
Miljardair Patrick Drahi verkoopt Marokkaans callcenter door miljardenschulden