6 oktober 2020 - 13:57 - Marokko
Driss Lachgar, leider van de Marokkaanse socialistische partij USFP, heeft enkele dagen terug de heropening van de grenzen tussen Marokko en Algerije besproken met een adviseur van de Algerijnse president Abdelmadjid Tebboune.
Al Ousoube bericht dat de twee politici zijn overeengekomen om regelmatig gesprekken te hebben en hun samenwerking te verbeteren met als doel de uiteindelijke heropening van de grenzen.
Het blad stelt dat Lachgar en de Algerijnse adviseur de wil hebben geuit om het vrije verkeer van goederen en personen tussen de twee landen te garanderen. Volgens de politici is de heropening enkel een kwestie van tijd.
Wetenswaardig is dat de voormalige leider van de USFP, Abderrahmane El Youssoufi, uitstekende betrekkingen had met Algerijnse politieke verantwoordelijken. De Algerijnse president had hem na zijn overlijden op 29 mei dit jaar een hulde gebracht.
Mesaanval in Tel Aviv: wie is de Marokkaan die werd doodgeschoten?
Orka’s vallen opnieuw Marokkaanse vissersboot aan
Nieuwe club zegt "nee" tegen Hakim Ziyech
Marokkaanse Bissara soep, dé trend van 2025
Marokko heeft plan tegen watertekort
Koffie wordt nog duurder in Marokko
Jane Benzaquen, "geheime dochter" van Hassan II, voor de rechter
Marokko straft landbouwers en vernietigt watermeloenvelden
Marokko vindt in Burkina Faso verdwenen chauffeurs terug
Sneeuwval in Marokko: gezin gered
Illegale zandwinning verandert grens Marokko en Algerije
Winterhulp voor daklozen in Al Hoceima
Nieuwe vrachtvluchten van Casablanca naar Amerika
Marrakech bestelt honderden nieuwe bussen