Zoeken

Hamza mon bb: luxe prostitutienetwerk opgerold

- Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Een verdachte die zich "Hadna" laat noemen en aan het hoofd stond van een luxe prostitutienetwerk in Marrakech, zal deze week voor de rechter verschijnen in de rode stad.

De verdachte wordt vervolgd voor het oprichten van een criminele bende, mensenhandel en laster. Zijn organisatie werkte vanuit meerdere bars en shishalounges in Marrakech.

Volgens de autoriteiten chanteerde de organisatie buitenlandse investeerders en Marokkaanse burgers via valse accounts op Instagram, onder de naam "Hamza mon bb".

De beklaagde verscheen in het verleden al in reportages op buitenlandse zenders over prostitutie en de handel van minderjarigen. Over zijn betrokkenheid bij de zaak "Hamza mon bb" heerst nog onduidelijkheid.

Meerdere andere verdachten, waaronder de vrouw van een arts, de raadgever van de directeur van het stedelijk agentschap van Marrakech, prostituees en een Marokkaanse zangeres die regelmatig in nachtclubs optreedt, werden in dezelfde zaak door de politie gehoord.

Lees meer

Marrakech: mokadem leidde prostitutienetwerk

De koninklijke gendarmerie heeft donderdag in Tamansourt bij Marrakech een prostitutienetwerk opgerold. De organisatie werd door een mokadem bestuurd.

Dounia Batma geeft betrokkenheid bij "Hamza mon bb" toe

Dounia Batma heeft toegegeven betrokken te zijn bij het "Hamza mon bb" schandaal waarbij tientallen Marokkaanse celebs werden gechanteerd.

Hamza mon bb: Aicha Ayach diep in de problemen

Aicha Ayach, hoofdverdachte in de zaak "Hamza mon bb", is na haar uitlevering aan Marokko naar het hoofdkwartier van de BNPJ-politie in Casablanca gebracht.

Verrassende ontwikkeling in zaak Hamza mon bb

Mohamed El Moudimi, voorzitter van de Marokkaanse mensenrechtenraad die aangifte had gedaan tegen de accounts "Hamza mon bb" op sociale media, is door de politie gearresteerd.

Marokko: rechtbank weigert voorwaardelijke vrijlating zus Dounia Batma

De rechtbank van eerste aanleg in Marrakech heeft een verzoek tot voorwaardelijke vrijlating van Ibtissam Batma geweigerd. De zus van Dounia Batma blijft voorlopig in de...

Laatste nieuws

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team