5 juni 2017 - 16:30 - Wereld
Groot-Brittannië heeft haar onderdanen afgeraden om het noorden van Marokko en met name de regio van Al Hoceima te bezoeken.
Het Britse ministerie van Buitenlandse zaken waarschuwt op zijn website voor « de reeks demonstraties die sinds oktober 2016 in het noorden van Marokko plaatsvindt, met name in de steden van Al Hoceima en regio, Tanger en Nador ».
De afdeling voegt er aan toe dat deze demonstraties « sinds 30 mei 2017 dagelijks worden gehouden en dat sommigen van tevoren worden gepland met een sterke aanwezigheid van de politie ».
De Britse regering heeft het risiconiveau voor Marokko niet verhoogd, maar roept haar burgers op om waakzaam te blijven omdat « in Marokko terreuraanslagen kunnen plaatsvinden ».
Jaarlijks bezoeken ruim 600.000 Britten Marokko, waarvan een merendeel in de toeristische steden van Marrakech en Agadir verblijft.
Marokkaanse cannabistruck gestolen, eigenaar waarschuwt zelf politie
Oumi Rayane zet journalist op zijn plaats (video)
Koning Mohammed VI viert "welverdiend triomf" futsalteam
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia live
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Marokkaanse cannabistruck gestolen, eigenaar waarschuwt zelf politie
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko