Air Arabia start vlucht Nador-Casablanca
Air Arabia heeft een nieuwe luchtroute geopend tussen de luchthavens van Nador en Casablanca.
29 juni 2018 - 14:30 - Marokko
Vanaf deze vrijdag zijn meerdere hondenrassen die als gevaarlijk worden beschouwd volledig verboden in Marokko.
Het wetsvoorstel dat door de ministeries van Binnenlandse zaken en Landbouw werd gedragen, werd via een spoedprocedure goedgekeurd en treedt vandaag in werking.
De wet bevat een lijst met verschillende hondenrassen naargelang hun morfologie en het gevaar die ze kunnen vormen voor de mens. Vanaf vrijdag 29 juni is het fokken, adopteren, importeren en exporteren en zelfs het trainen van deze honden volledig verboden.
Volgens Al Akhbar riskeren eigenaars van verboden rassen tot zes maanden gevangenisstraf en boetes van 20.000 dirham. Pitbulls, buldogs en wolvenhonden behoren tot de verboden rassen.
Lees meer
Air Arabia heeft een nieuwe luchtroute geopend tussen de luchthavens van Nador en Casablanca.
Marokko wordt vanaf deze vrijdag geteisterd door een hittegolf met temperaturen die kunnen oplopen tot bijna 50°C.
In Marrakech heeft de hotelketen Globalia een hotel ingehuldigd waar kinderen verboden zijn.
Een niet te missen moment! Vrijdag zal de langste totale maansverduistering van deze eeuw vanaf Marokko te zien zijn. Een bloedmaan zal dan kunnen worden bewonderd.
In Marokko zal de schoolplicht gelden van 3 tot 16 jaar. Een wetsvoorstel daarover werd maandag door de regeringsraad goedgekeurd.