6 juli 2018 - 12:38 - Marokko
Marokko wordt vanaf deze vrijdag geteisterd door een hittegolf met temperaturen die kunnen oplopen tot bijna 50°C.
De hitte zal naar verwachting tot dinsdag blijven aanhouden in een groot deel van het land. Dat stelt de nationale weerdienst in een waarschuwingsbericht.
In de provincies Taroudant, Tata, Assa-Zag, Essmara en Boujdour worden maandag en dinsdag tussen 45 en 48°C verwacht.
De weerdienst kondigt tussen 42 en 45°C van vrijdag tot zondag in Zagora, Tata, Assa-Zag, Errachidia, Essmara, Taroudant, Oued-Eddahabe en Aousserd aan.
In Marrakech, Agadir, Inezgane, Chtouka-Ait Baha, Tiznit, Sidi-Ifni, Tan-Tan, Guelmim, Zagora, Errachidia, Figuig, Taounate, Khenifra, Khouribga, Settat, Fqih-Bensaleh, Beni-Mellal, Kelaa-Sraghna, Rehamna en Youssoufia wordt het maandag en dinsdag tussen 42 en 45°C.
Huizen groter dan 300m² belastingvalkuil voor Marokkaanse diaspora
Hicham, de ’superconciërge’ van 5-sterren Sofitel in Luxemburg
Marokko koploper voor Turkse export
Real Housewives-ster: "Opnames in Marokko maakten ons ziek"
Ruzie Youssef En-Nesyri en teamgenoot live (video)
Je woning in Marokko lenen? Dan moet je belasting betalen!
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters