15 januari 2021 - 15:20 - Cultuur
De Amerikaanse rapper van Marokkaanse afkomst French Montana kijkt terug op zijn moeilijke kindertijd en leven in armoede. Recent kocht de rapper een villa ter waarde van 8 miljoen dollar in Los Angeles.
"Als ik in mijn land was gebleven, zou ik een nu een mais-verkoper zijn geweest," vertelt Karim Khabouch aan het Amerikaanse tijdschrift Billboard. Hij denkt terug aan zijn roots en vertelt over moeilijke tijden in zijn leven.
French Montana verhuisde met zijn familie naar de Verenigde Staten toen hij dertien was. Oorspronkelijk komt Kharbouch uit Casablanca. Hij vertelt dat hij bespot en bekritiseerd werd om zijn slecht Engels toen hij in de Verenigde Staten aankwam.
De rapper is echter ook dankbaar voor de kansen die hij in het land heeft gekregen. Hij richtte Coke Boys Music op en werd ‘de koning van mixtapes’ genoemd. In 2010 brak hij door met het nummer Choppa Choppa Down.
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Marokko onthult geschiedenis met spectaculaire droneshow
French Montana en verloofde op Djemaa El Fna (video)
Amsterdamse geschiedenis met Marokkaanse roots in beeld
Woede om realityshow met komiek die Marokkaanse vrouwen beledigde
Realityster geweigerd bij Marokkaans restaurant
Marokkaanse kaftan, tijdloos icoon in de modewereld