Thales bouwt 3D printing fabriek in Marokko
De Franse groep Thales heeft de bouw aangekondigd van een industrieel competentiecentrum voor 3D printen in Casablanca.
18 november 2015 - 18:00 - Economie
De Franse auto-onderdelen fabrikant Acome gaat in het noord-Marokkaanse Tanger een nieuwe fabriek bouwen. Dat vernam HuffPost van de communicatieverantwoordelijke van Acome.
In de nieuwe fabriek zullen autokabels worden geproduceerd. Acome heeft voor Tanger gekozen vanwege de aanwezigheid van Renault, al jarenlang een belangrijke klant van de groep.
Acome ontwikkelt producten en systemen voor de automobielindustrie, spoorinfrastructuur en bouwsector. In 2014 behaalde de groep een omzet van 405 miljoen euro.
Lees meer
De Franse groep Thales heeft de bouw aangekondigd van een industrieel competentiecentrum voor 3D printen in Casablanca.
De Franse autotoeleverancier Valeo gaat een nieuwe fabriek van 50 miljoen euro bouwen in Tanger. Dat laat de groep in een verklaring weten.
Zoals eerder aangekondigd gaat de Franse autotoeleverancier Acome een fabriek in het Marokkaanse Tanger openen. De bouwwerken gaan binnen enkele dagen van start.
De Franse vliegtuigonderdelenproducent Daher gaat een derde fabriek in Marokko openen. De nieuwe vestiging komt in Tanger.
Latécoère, toonaangevende Franse vliegtuigonderdelenbouwer, heeft de opening van een fabriek in de regio van Casablanca aangekondigd.